LED žiarovky E14

Pri výbere žiaroviek LED je potrebné zvážiť niekoľko aspektov. Mali by ste sa zaujímať nielen o farbu, rozptyl a svietivosť svetla, ale aj o životnosť, stmievateľnosť, typ diód a predovšetkým o typ vlákna! Nesprávny závit znamená, že vybraná žiarovka nebude pasovať do stropného alebo nástenného svietidla.

A čo vlastne znamená E14? V prvom rade treba povedať, že ide o vlákno, nie o zásuvku. Rozdiel je v tom, že závit, označený písmenom E, je naskrutkovaný, zatiaľ čo zásuvka, označená písmenom G, je naskrutkovaná. Číslo 14 potom označuje priemer strieborného konca žiarovky, teda 14 mm. Táto malá niť je druhá najčastejšie používaná. Tesne pred ňou sú žiarovky E27, ktoré sa podobne ako E14 používajú aj v žiarovkách s vláknom, halogénových a úsporných žiarovkách. Pokiaľ nechcete zbytočne míňať peniaze na LED žiarovku, ktorá sa nakoniec do vášho svietidla nehodí. Nezabudnite si pozrieť typ závitu na obale.

LED žiarovka 5,5 W E14 v 3 variantoch

Prejdite s dobou. Využite výhody moderných technológií. Efektívne svieťte. Získajte výkonnú LED žiarovku. Vyberte si správne osvetlenie.

Cena v čase recenzie: 2,29 €

Energeticky úsporná LED žiarovka E14

Ecolite mini sviečka E14, 7 W. LED žiarovky Ecolite prinášajú najúspornejšie osvetlenie do vašej domácnosti alebo kancelárie. Majú okamžitý štart a poskytujú rovnaký výkon ako bežné žiarovky s minimálnou spotrebou. Obrovskou výhodou je ich životnosť, ktorá dosahuje 20 000 – 50 000 hodín.

Cena v čase recenzie: 1,26 €