LED žiarovky

Vianočné svetlá 30 cm cencúle

Svetielka, najmä tie v tvare sople, patria k zime a Vianociam. Ak teda chcete vytvoriť pravú vianočnú atmosféru, reťaz s desiatimi rampúšmi je nevyhnutnosťou. Môžete ho použiť nielen počas Vianoc na ozdobenie okna, plota, balkóna alebo stromčeka v záhrade, ale môžete ho používať aj počas celej zimy. Chladné biele svetlo, ktoré LED diódy vyžarujú, je ideálne pre sneh alebo poletujúce snehové vločky.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Bodové svietidlo LED v bielej farbe

Jedným z pilierov dobrého a spokojného životného prostredia je správne osvetlenie. Áno, nech je svetlo! Ale aké a prečo? Najobľúbenejším typom sú čoraz častejšie reflektory alebo bodové svetlá. Samozrejmosťou je použitie modernej technológie v podobe bodových svetiel LED. Na tento účel budete potrebovať bodovú žiarovku LED.

Cena v čase recenzie: 1,26 €

LED žiarovka Premium 10W neutrálna biela

LED žiarovka Premium 10 W 18xSMD2835 E27 972LM CCD v neutrálnej bielej farbe je moderné a veľmi úsporné riešenie, ktoré oceníte nielen v domácnosti. Denné svetlo alebo neutrálna biela je farba, ktorá je najbližšie dennému svetlu. Tento odtieň alebo typ je skvelou voľbou pre domácnosť, ale aj pre pracovné alebo skladovacie priestory.

Cena v čase recenzie: 2,64 €

LED žiarovky majú množstvo výhod. Hlavnou a nepochybne najdôležitejšou výhodou je, že vydržia naozaj neuveriteľne dlho. Životnosť LED žiarovky je 30-70 tisíc hodín, čo predstavuje ekonomický aj ekologický prínos. Okrem toho vás málokedy prekvapí absolútna tma spôsobená len tým, že LED žiarovka prestane fungovať. Akonáhle sa totiž začne blížiť koniec životnosti žiarovky, jej intenzita svetla začne klesať, takže hneď zistíte, kedy je čas na jej výmenu. Okrem toho sú LED žiarovky oveľa odolnejšie, úspornejšie a neobsahujú toxické látky.

Ďalšou veľkou výhodou je, že výber LED žiarovky môžete prispôsobiť svojim preferenciám. Chcete, aby žiarovka LED svietidla intenzívnejším bielym svetlom, alebo možno tlmenejším teplým svetlom? Pri výbere sa jednoducho pozrite na teplotu chromatickosti v Kelvinoch. Čím vyššie je kelvinové číslo, tým chladnejšia je farba svetla.