LED žiarivky

LED prachotesné svietidlo FESTY 18 W

LED prachotesné svietidlo FESTY 18 W možno inštalovať na stenu alebo strop. Svietidlo vyžaruje neutrálnu bielu farbu, a preto je vhodné do každej domácnosti, kancelárie, pracovne či priemyselného zariadenia.

Cena v čase recenzie: 22,50 €

Biela LED žiarivka LINEAR T8 9W

LED žiarivka LINEAR s dĺžkou 60 cm vyžarujúca studené biele svetlo. Zdroj pre LED trubicové svietidlá. Štartér nie je súčasťou dodávky.

Cena v čase recenzie: 124,96 €

LED svietidlo pod kuchynskou linkou

Vysoko energeticky úsporné kuchynské LED svietidlo ALBA s modernou technológiou SMD je vhodné ako kúpeľňové svietidlo alebo napr. na podsvietenie kuchynských skriniek, ale aj výkladov či pultov vďaka vyššiemu stupňu krytia IP44. Je vyrobené z hliníka a plastu.

Cena v čase recenzie: 24,75 €

ECO LED panel SLIM

Efektívne osvetlenie interiéru. Vďaka modernej technológii šetrí peniaze. Vyniká jednoduchou inštaláciou a použitím nielen ako stropné svietidlo. Zažiarte na zeleno s LED panelom.

Cena v čase recenzie: 7,62 €

Energeticky úsporná LED žiarivka 120cm

LED žiarivka 120cm 18W 90lm/w Economy. Úsporný a zároveň cenovo dostupný sortiment žiariviek LED, ktorý prináša rýchlu návratnosť investícií. Tento 18W, 120cm variant plne nahrádza 120cm, 36W žiarivku. Ak však chcete vymeniť staršie žiarivkové svietidlo, musíte vymeniť štartér za štartér LED.

Cena v čase recenzie: 6,24 €

Žiarivky zvyčajne znamenajú lineárne osvetlenie, ktoré sa najčastejšie používa v kanceláriách, nemocniciach, školách alebo priemyselných interiéroch. V minulosti sa používali najmä konvenčné žiarivky plnené plynom, ktoré nie sú šetrné k životnému prostrediu. V súčasnosti sa nahrádzajú LED žiarivkami nazývanými LED trubice, ktoré dokážu ušetriť až 50 % elektrickej energie. Okrem toho vydržia dlhšie a ich používanie je oveľa pohodlnejšie. Nebliká, nebzučí a netrvá príliš dlho, kým sa úplne rozsvieti. Môžete ich použiť aj spolu so snímačom pohybu, čo je veľmi užitočné pri inštalácii LED žiariviek na chodbách alebo vo verejných priestoroch.

Môžete teda očakávať, že LED žiarivky vydržia mnohonásobne dlhšie, budú oveľa odolnejšie, budú mať oveľa vyššiu svietivosť bez poklesu výkonu a ušetria viac peňazí. To všetko sú nepochybne dôležité výhody, ktoré vedú k ochrane životného prostredia a vášho rozpočtu.