LED núdzové osvetlenie

SLIM napájací zdroj pre vnútorné priestory

Spínaný napájací zdroj pre vnútorné použitie na napájanie LED pásikov a LED žiaroviek 24 V. 3 roky záruka!!! Príkon pripojených LED pásikov alebo LED žiaroviek by nemal prekročiť daný výkon napájacieho zdroja.

Cena v čase recenzie: 10,63 €

Kľúčenka LED s motívom hasičského auta

LED prívesok na kľúče. Prívesok je napájaný tromi batériami LR54, ktoré sú súčasťou balenia. Kľúčenka vydáva zvuky. Praktický prívesok pre malých aj veľkých možno pripevniť na kľúče, batoh, bundu, tašku atď.
Základné vlastnosti

Rozmery: 50x30x30 mm
Svetelný výkon: 7 Im
Napájanie: 3x LR 54 batérie

Cena v čase recenzie: 3,65 €

LED kľúčenka s motívom brontosaura

Nič nie je lepšie ako praktické veci, ktoré zvyšujú príťažlivosť dizajnu. Toto LED závesné svietidlo je určite jedným z nich. Vhodné pre malých aj veľkých. Poslúži aj ako vhodný darček, s ktorým určite uspejete.

Cena v čase recenzie: 3,71 €

Núdzové osvetlenie vo vnútri budov neradno podceňovať. Nikdy totiž neviete, kedy sa budú hodiť. LED núdzové osvetlenie je perfektnou voľbou na chodby, do blízkosti schodísk, do škôl, nemocníc, kancelárií i bytových domov. Za každej situácie skvele fungujú a spoľahlivo označí bezpečnú únikovú cestu.

LED núdzové osvetlenie je v podstate podsvietené núdzová značka, ktorá slúži na orientáciu pri úniku alebo evakuáciu osôb z budovy. Jeho hlavná podstata ale spočíva v tom, že akonáhle dôjde k výpadku prúdu, aktivuje sa automaticky núdzová batérie, ktorá po niekoľko hodín udrží núdzové svetlo v prevádzke. Za normálnej situácie, kedy je zaistený prívod elektrického prúdu, sa vstavaný akumulátor samovoľne dobíja. Núdzové osvetlenie má najčastejšie podobu utíkajícího panáčika a šípky, avšak možno zakúpiť aj LED osvetlenie s nápisom exit alebo rôzne nasmerovanými šípkami. Inštalácia na stenu je potom veľmi jednoduchá.