LED pracovné svetlá, priemyselné a verejné osvetlenie

LED stropný panel EGLO SALOBRENA

Vyberáte stropné svietidlo? Chcete moderný, praktický a samozrejme, ak je to možné, aj úsporný? Vyzdobte si interiér štýlovo a ušetrite pritom veľa peňazí. Ideálnou voľbou je toto moderné stropné svietidlo v neutrálnej bielej farbe.

Cena v čase recenzie: 91,57 €

LED žiarovka Premium 10W neutrálna biela

LED žiarovka Premium 10 W 18xSMD2835 E27 972LM CCD v neutrálnej bielej farbe je moderné a veľmi úsporné riešenie, ktoré oceníte nielen v domácnosti. Denné svetlo alebo neutrálna biela je farba, ktorá je najbližšie dennému svetlu. Tento odtieň alebo typ je skvelou voľbou pre domácnosť, ale aj pre pracovné alebo skladovacie priestory.

Cena v čase recenzie: 2,64 €

Stropné LED svietidlo Irina 310767 v módnom dizajne

Zakladáte si nový domov? Presťahovali ste sa a riešite kvalitné osvetlenie? Stojíte pred výberom moderného interiérového osvetlenia? Hľadáte vhodné stropné svietidlo? Potom vás osloví tento kúsok v pôsobivom dizajne.

Cena v čase recenzie: 70,84 €

Pracovné svetlá LED môžu byť svietidlá, reflektory, žiarivky a prídavné svetlá, ktoré vám pomôžu osvetliť veľkú plochu. V podstate ide o ekologickejšiu a úspornejšiu náhradu halogénových a xenónových svetiel, ktoré sa bežne používali v minulosti. Vonkajšie osvetlenie LED na prácu je však v porovnaní s ním oveľa praktickejšie a pohodlnejšie.

Ich výberom môžete nastaviť nielen veľkosť osvetľovanej plochy, ale aj trojrozmerný rozptyl, intenzitu alebo farbu svetla, čo pri pôvodných typoch svetiel nebolo možné. Okrem toho pri zapnutí nebliká a nevydáva nepríjemný bzučiaci zvuk. Okamžite sa tiež rozsvietia na maximum, takže nemusíte čakať na prácu. Pracovné svetlá LED sú prispôsobené na montáž na rôzne stroje, autá, traktory, bagre alebo lode a môžete ich použiť kedykoľvek budete potrebovať. Takže zlé svetelné podmienky nebudú mať proti vám a pracovným svetlám LED žiadnu šancu!