LED reflektory

Záhradné LED reflektory v antracitovej farbe

Záhradný reflektor Gartia LED v antracitovej farbe je veľmi praktickým a dekoratívnym prvkom do každého exteriéru. Jednoduchá aplikácia pomocou hrotu v zemi. Otočný a otočný reflektor LED oceníte na záhrade, chate, terase atď.

Cena v čase recenzie: 65,00 €

Nástenné svietidlo LED s detektorom pohybu

Praktická záležitosť, ktorá spĺňa svoj hlavný účel a ešte aj dobre vyzerá. Efektívna záležitosť v podobe funkčného a dobre vyzerajúceho nástenného svietidla.

Cena v čase recenzie: 58,54 €

Strieborný vysoko výkonný LED reflektor s výkonom 100 W

Výkonný reflektor Lightcraft High Bright LED je profesionálnym riešením na osvetlenie plôch v priemyselných a remeselných halách, ako sú dielne, sklady alebo športové haly. Vďaka širokému uhlu vyžarovania 120° a vysokej účinnosti dokáže reflektor rovnomerne osvetliť rôzne priestory.

Cena v čase recenzie: 173,90 €

Výkonný LED reflektor so senzorom pohybu na fasáde domu

LED 30W plochý reflektor so senzorom.

Cena v čase recenzie: 22,95 €

LED reflektory sú ideálnou náhradou za bežné halogénové osvetlenie a dokážu dokonale osvetliť veľké vnútorné a vonkajšie priestory. Najčastejšie sa používajú v dielňach, montážnych miestnostiach, halách a skladoch alebo na domáce použitie v záhrade či na dvore. Vždy sa dajú použiť.

Výber LED reflektora je pomerne jednoduchý. Vždy by ste však mali najprv zvážiť, na čo chcete reflektor použiť. Na základe toho potom vyberte typ reflektora. Existujú stojanové reflektory, ktoré sa dajú zapichnúť do zeme, prenosné reflektory, barové reflektory a reflektory so snímačom pohybu. Reflektory vybavené snímačom alebo PIR snímačom pohybu sa automaticky rozsvietia vždy, keď sa zaznamená pohyb, alebo sa po uplynutí nastaveného času vypnú. To uľahčuje veľa práce. Úplnou novinkou sú aj solárne LED reflektory, ktoré sú ešte úspornejšie. Okrem toho je potrebné zohľadniť výkon reflektora a farbu svetla.