LED panely

LED stropný panel EGLO SALOBRENA

Vyberáte stropné svietidlo? Chcete moderný, praktický a samozrejme, ak je to možné, aj úsporný? Vyzdobte si interiér štýlovo a ušetrite pritom veľa peňazí. Ideálnou voľbou je toto moderné stropné svietidlo v neutrálnej bielej farbe.

Cena v čase recenzie: 91,57 €

LED panely sú šikovnou pomôckou, vďaka ktorej bude váš domov ešte útulnejší. Ide o ploché osvetlenie určené na inštaláciu na stenu a strop, ktoré poskytuje rafinované osvetlenie interiéru. Vďaka svojmu úzkemu dizajnu sa pekne prispôsobia priestoru, nerušia ho a vytvárajú očarujúcu atmosféru. Okrem toho sa panel môže zabudovať do sadrokartónu alebo zavesiť. Môžete si tiež vybrať z niekoľkých rôznych variantov.

Najobľúbenejšie sú jednoduché štvorcové, obdĺžnikové alebo okrúhle tvary panelov. Rôzne dizajny a spôsoby inštalácie vám umožňujú vybrať si panel LED do akejkoľvek miestnosti. Sú ideálne do hotelov, kancelárií alebo reštaurácií, ako aj do kuchýň, jedální a obývacích izieb. Inštalácia je veľmi jednoduchá aj vďaka pružinovým úchytom alebo oceľovým lanám. Osvetlenie LED umožňuje aj výber intenzity, rozptylu alebo farby svetla, takže vždy nájdete vhodný panel pre danú miestnosť.