LED žiarovky E27

LED žiarovky možno rozdeliť do mnohých kategórií podľa rôznych kritérií. Rôzne typy sa od seba môžu líšiť napríklad farbou a rozptylom svetla, intenzitou svietenia, životnosťou alebo typom vlákna. Pri výbere žiarovky je nevyhnutné sledovať typ závitu, najmä preto, že inak sa vybraná žiarovka nebude hodiť k vášmu osvetleniu. Závit označovaný ako E27, ktorý má priemer 27 mm, je jedným z najčastejšie používaných. V skutočnosti je vhodný pre väčšinu svietidiel na 230 V. Okrem LED žiaroviek možno tento typ vlákna nájsť aj v žiarovkách s vláknom, halogénových žiarovkách alebo úsporných žiarovkách.

Pri výbere LED žiarovky si dajte pozor na zámenu pojmov závit a pätica. Zatiaľ čo závit, ako už názov napovedá, je zaskrutkovaný, zásuvka je vložená. Obe sa však vzťahujú na strieborný koniec žiarovky. Keď však na obale uvidíte označenie E27, môžete si byť istí, že ide o závit. Zásuvky sú označené písmenom G a číslom.

LED žiarovka Tesla E27 – teplá biela

Bez svetla sa nezaobídete. Ako však svietiť efektívne a ušetriť peniaze? Riešením je táto kvalitná LED žiarovka od spoločnosti Tesla. Vďaka nemu môžete ušetriť až 80 % elektrickej energie v porovnaní s bežnými spotrebičmi. Prináša množstvo výhod, ktoré jednoznačne hovoria v prospech jeho kúpy.

Cena v čase recenzie: 2,01 €

Závesné svietidlo s moderným dizajnom

Svieťte efektívne. Typ osvetlenia, ktorý vyniká nielen úsporou energie. Moderná technológia s mnohými výhodami. Tu je model závesného svietidla, ktoré sa bude vynímať vo vašom interiéri. Funkčná, efektívna a moderná záležitosť pre váš domov.

Cena v čase recenzie: 71,32 €

LED žiarovka s okrúhlou žiarovkou E 27 žltá

Využite výhody moderných technológií. V tomto prípade ide o vysoko účinný typ LED žiarovky.

Cena v čase recenzie: 2,26 €

Výkonná LED žiarovka 10W E27

LED žiarovky sú náhradou za staré a neefektívne žiarovky. Môžu však nahradiť aj takzvané CFL alebo úsporné žiarovky. S týmto 10W variantom môžete nahradiť až 70-80W bežné žiarovky. Vďaka malým rozmerom je vhodný pre takmer každé svietidlo. Dosahuje tiež vynikajúci pomer cena/výkon a výkon/svietivosť.

Cena v čase recenzie: 2,46 €

LED žiarovka Premium 10W neutrálna biela

LED žiarovka Premium 10 W 18xSMD2835 E27 972LM CCD v neutrálnej bielej farbe je moderné a veľmi úsporné riešenie, ktoré oceníte nielen v domácnosti. Denné svetlo alebo neutrálna biela je farba, ktorá je najbližšie dennému svetlu. Tento odtieň alebo typ je skvelou voľbou pre domácnosť, ale aj pre pracovné alebo skladovacie priestory.

Cena v čase recenzie: 2,64 €

LED žiarovka E27 15W SMD2835

LED žiarovka E27 15W SMD 2835. SMD 2835 sú moderné LED čipy, ktoré vďaka použitiu moderných technológií a kvalitných materiálov dosahujú lepšie chladenie. Čip SMD tak dosahuje vyšší svetelný tok, má dlhú životnosť a časom len málo degraduje svetelný výkon.

Cena v čase recenzie: 3,41 €

Lacná úsporná LED žiarovka 7W s klasickou objímkou

Svetelná LED žiarovka klasického tvaru.

Cena v čase recenzie: 1,27 €

Energeticky úsporná LED žiarovka 20W E27

Osviežte sa úsporne, efektívne a moderne. Vďaka LED žiarovke máte k dispozícii všetky uvedené možnosti. S LED žiarovkami môžete dokonca vymeniť staré a nahradiť ich novými a úspornými. LED žiarovka má však oveľa viac výhod ako len finančné úspory. Tu v dizajne 20W žiarovky E27.

Cena v čase recenzie: 4,13 €

Červená led žiarovka 1 W s klasickou žiarovkou

Vysoko energeticky úsporná žiarovka NBB LED v červenej farbe je ideálna do vonkajšieho prostredia, napríklad ako dekorácia pri mestských a iných slávnostiach, na Vianoce alebo ako vonkajšie reklamné osvetlenie. Môže sa dokonca používať ako osvetlenie atrakcií na výstaviskách s minimálnou spotrebou energie.

Cena v čase recenzie: 3,06 €

Inteligentná wi-fi žiarovka Solight LED SMART 10W

Ak túžite po inteligentnej domácnosti, ktorú môžete ovládať priamo z mobilného telefónu, potom oceníte žiarovku Solight LED SMART WIFI, ktorá podporuje operačné systémy Android 4.1 a IOS 8.0 a novšie. Inteligentné žiarovky sú súčasným trendom, ktorý ide ruka v ruke s pokrokom a novými technológiami.

Cena v čase recenzie: 18,90 €

Zelená úsporná LED žiarovka 1W na slávnostnú výzdobu

LED žiarovka s klasickou žiarovkou A60. Vodotesný dizajn, vhodný do vonkajšieho prostredia na mestskú slávnostnú výzdobu. Vyrobené v Českej republike.

Cena v čase recenzie: 3,12 €